V máji 2011 začal LITIS písať svoj príbeh. Začal pomáhať ľuďom, keď sa im poisťovňa otočila chrbtom alebo hádzala polená pod nohy.

Už 10 rokov sa špecializujeme na odškodnenie v rôznych podobách. Stovky poistných zmlúv či lekárskych posudkov prešlo našimi hlavami. S vďakou i pokorou prijímame všetku dôveru, ktorú nám dali naši klienti i spolupracovníci.

Našim najväčším úspechom sú stovky spokojných ľudí, ktorým sme pomohli. Sú to stovky rozmanitých osudov. Stovky náročných prípadov, kedy bola naša pomoc v boji s poisťovňami naozaj kľúčová. Stovky prípadov, kedy by bol bez našej pomoci život našich klientov nepomerne ťaživejší.

Pre poškodených sme doteraz získali viac ako 2 milióny eur. Sú to reálne peniaze pre reálnych ľudí, vzácna pomoc v ťažkej životnej situácii, ale aj satisfakcia, že spravodlivosť ešte dokáže zvíťaziť.

Dovolíme si povedať, že po rokoch tvrdej práce sme dnes skutočne odborníci na odškodnenie, čím poskytujeme klientom veľkú výhodu v ich náročnom boji o svoje práva. Sme hrdí na to, čo sa nám podarilo vybudovať a ako každým rokom rastieme. Chceme sa však posúvať ďalej, neustále zlepšovať naše služby a byť našim klientom oporou.

Naďalej sme pripravení využívať všetky naše skúsenosti v prospech každého, kto sa na nás obráti. 

 

Súvisiace príbehy:

Bolestné vyššie o 450 %

Veľká pomoc po pracovnom úraze