Pre klientov sme získali už 3 milióny EUR

Bezplatná telefonická konzultácia

 1. Prečo práve LITIS?

  Od konkurencie sa odlišujeme najmä filozofiou prístupu ku klientovi. Záleží nám na tom, aby každý náš klient bol maximálne spokojný. Postavíme sa za vás a budeme hájiť vaše práva aj proti poisťovniam. Okrem získania maximálneho možného odškodnenia vám zabezpečíme aj odbornú lekársku pomoc a konzultácie s odborníkmi, poradíme vám ako získať vhodné zdravotné pomôcky a ako sa čo najrýchlejšie vrátiť do normálneho života.

 2. Záleží nám na Vás

  Ako obeť dopravnej nehody možno práve zažívate ťažkosti rôzneho druhu: nemôžete pracovať, ste závislý od pomoci druhých, potrebujete nákladnú liečbu, na ktorú nemáte peniaze a pod. Cieľom spravodlivého odškodnenia obete dopravnej nehody je zlepšiť život po nehode do takej miery, ako je to len možné. Urobíme všetko aby sme tento cieľ naplnili, pretože nám na vás záleží.

 3. Žiadne platby vopred

  U nás neplatíte žiadne poplatky dopredu. Naša odmena sa odvíja od výšky priznaného odškodného, preto sa môžete spoľahnúť, že pre vás získame maximum.

 4. Pomáhame k návratu do normálneho života

  Na rozdiel od väčšiny konkurencie, nám záleží aj na kvalite vášho života. Preto okrem pomoci pri získavaní maximálnej finančnej kompenzácie vám pomôžeme získať aj vhodné zdravotné pomôcky, vybavíme vám vyšetrenia u špičkových odborníkov z danej lekárskej oblasti a prekvapíme vás ľudským prístupom, ktorý je u nás samozrejmosťou.

Novinky na blogu