V každom prípade je našou prácou získať pre klienta najvyššie možné odškodnenie. To znamená každý prípad analyzovať do najmenšieho detailu, keďže sám klient nevie na čo všetko a kedy má nárok.

Zraneným vždy na začiatku vysvetlíme, v akej situácií sa nachádzajú a aký postup môžu zvoliť. Samozrejme spomíname tiež istotu, ktorú ponúkame našim klientom. Skutočnú istotu, že dostanú všetky peniaze, na ktoré má človek zranený  pri dopravnej nehode právo.

Bohaté skúsenosti a znalosť postupov poisťovní využívame v prospech klientov. Klientovi poskytneme v prípade potreby poradenstvo právneho špecialistu a služby advokáta, a aj to zaplatíme. Vysokú odbornosť a efektivitu zaručuje tím právnikov, ako aj spolupráca s niekoľkým znalcami z odboru chirurgia. Pri komplikovaných prípadoch sú zranenia posudzované viacerými lekármi, čo zaručuje istotu najvyššieho odškodnenia.

Nakoniec nekončíme vyplatením odškodnenia. Prípady analyzujeme z dlhodobého hľadiska a spolupracujeme s klientmi aj na riešení ich nárokov, ktoré ešte len v budúcnosti vzniknú.

Takto klienti získavajú istotu, že ani euro z ich peňazí v poisťovni nezostane.

Súvisiace príbehy:

Premlčanie nároku na odškodnenie

Dopravná nehoda na motorke